066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Кований паркан - вироби будь-якої складності

Виготовлення та монтаж в Києві та області. Ми працюємо під ключ і завжди дотримуємося терміни.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Гарний і міцний кований паркан, саме за це прекрасне поєднання багато хто віддає перевагу заборам такого типу. Однотипні паркани - це вже не модно і не актуально, кожен господар свого будинку, хоче втілити в паркані власні ідеї, щоб він став гармонійним продовженням образу всього решти ділянки. І найкраще для цього буде купити кований паркан.

Залишити заявку

↓ «ковані заборори наших задоволених клієнтів». ↓

Ще в III в.д.н.е. почали застосовувати художню ковку. Як правило, таким способом прикрашали обладунки, кубки, зброю. Однак сьогодні металеві ковані вироби знову набувають більшої популярності. Адже за допомогою ковки можна не тільки декорувати металеві конструкції, а й створити незвичайні і дуже надійні огородження: паркани і ворота, які захистять територію від непрошених гостей і одночасно прикрасять її. Вироби, виконані майстрами своєї справи, виходять вишукані та ексклюзивні. Нині метал можна обробляти різними способами, але найбільше цінується ручна робота. Побачити результати такої праці можна всюди, ковані паркани і ворота встановлюють власники приватних земельних ділянок, а також популярні грати на вікна, ковані сходи, каміни, меблі. Такі елементи гармонійно впишуться в атмосферу будь-якого будинку або двору. Нерідко зустрічаються ковані вироби, в тому числі і паркани, ворота, і в паркових зонах, готелях та інших місцях.


Художня ковка здатна внести різноманітність у самий звичайний дачну ділянку або будинок. Компанія займається не один рік створенням красивих, якісних, незвичайних виробів з металевого профільної труби, вони виходять дуже вишуканими і легкими. Будь-який бажаючий може ознайомитися з широким переліком нашої продукції, яку ми із задоволенням для вас виготовимо. Досвідчені майстри візьмуться за роботу над виробами будь-якої складності.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00