066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Послуги нашої компанії

 

Наше підприємство надає вашій внеманію наступний перелік послуг:

  • Аргонная зварювання - від 2,00 - 35,00 пог.см. . - Аргонная зварювання забезпечує якісне виконання з'єднання та має значні переваги перед звичайною електродугової або газовим зварюванням. За допомогою аргонової зварювання можна провести ремонт литих дисків, всіляких алюмінієвих деталей систем підігріву, кондиціонування, сталевих деталей двигуна, кронштейнів та ін.
  • Зварювання металу - Зварювання металу - електродугова, аргонна, та П/А Упродовж тривалого часу ми займаємося виготовленням, монтажем металоконструкцій, надаємо послуги зварювання на території замовника.
  • Виготовлення металоконструкцій - Жоден клієнт не залишиться без уваги. Ми швидко розрахуємо і надамо нашу пропозицію. Металоконструкції будуть відповідати всім запитам. Їх ми виготовимо і доставимо точно в обумовлений термін. Для вас якісно виконаємо роботи з виготовлення металоконструкцій будь-якої складності. Високопрофесійний колектив має досвід роботи і здатний в стислі терміни перебудувати виробничий процес під вимоги замовника.
  • Забарвлення порошково-полімерна - Порошкова фарба представляє собою полімерне покриття з прекрасними захисними властивостями, високу зносостійкість і хорошою адгезией*, в порівнянні з іншими видами покриттів.
  • Послуги дизайнера - Дизайн інтер'єру, ланшавфтний дизайн, промисловий дизайн, все це під силу нашій команді творчих професіоналів. 3D проекти дизайнів, авторський нагляд, і це далеко не повний список наших послуг.
  • Послуги проектувальника - Наші фахівці мають підтвердження своїм навички так як всі вони пройшли атестацію та отримали сертифікати інженера проектувальника.

 

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете уточнити вартість якої або послуги можете подзвонити нашим менеджерам або залишити заявку.

 

 

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00