066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника
Мобільна стійка огорожі Підстава стійки
Мобільне огорожу автомобіля Стійки огорожі з банерами
Паркувальні стовпчики Паркувальні стовпчики

                   

Паркувальні стовпчики
            З кожним днем все більше і більше з'являється транспортних засобів на проїзній частині. Тому проблема організації транспортного потоку стає найбільш нагальною для дорожніх служб. Дорожні служби використовують різні засоби, щоб яким-небудь законним способом дисциплінувати водіїв на дорозі. Серед арсеналу бар'єрні огорожі (як пластикові, так і металеві), лежачі поліцейські, переносні стрічкові огорожі, переносні бар'єрні огорожі, а також і цілий ряд інших сигнальних дорожніх пристроїв, які дозволяють швидко позначити на проїжджій частині аварійну ділянку дороги або ділянки на яких ведуться ремонтні роботи.
        Сучасні фірми з виготовлення бар'єрних огороджень готові представити сучасному споживачеві кілька різновидів: тротуарними стаціонарними стовпчиками, паркувальними знімними стовпчиками, переносними огородженнями та бар'єрами, протитаранні бар'єрами, висувними стовпчиками.  
        Стаціонарні тротуарні стовпчики, як правило, необхідні, щоб обмежити пішохідну частину від автомобільної. Паркувальні бар'єри потрібні при створенні дисципліна на проїжджій частині, організовуючи тимчасове обмеження проїзду для автомобілів. Паркувальні бар'єри на ринку представлені декількох забарвлень: порошкове, оцинковані і сталеві.
Для організації дорожнього руху також використовують висувні стовпчики. Їх використовують для тимчасового запобігання руху автомобілів. Також вони мають протитаранні функцію, захищаючи огороджувальні територію. Подібний стовпчики можуть витримувати до 7 тонн зовнішньої ударної сили. Ці стовпчики зручні при використанні тим, що працюють вони на дистанційному управлінні.
          Паркувальні знімні стовпчики теж потрібні для тимчасового загородження і захисту місць для паркування. Паркувальні стовпчики для споживачів представлені двома різновидами: сталеві або оцинковані з ключами, обидва види прикрашені світловідбиваючими смугами. За допомогою цих паркувальних стовпчиків, зчеплені замками, власники паркувальних стоянок можуть створити суцільні загородження.
          Стовпчики з нержавійки частіше застосовують для огорожі певної ділянки від заїзду автомобілів або ж, навпаки, щоб дати обриси території стоянки. Їх ще використовують як перепона для неповного відкриття дверей, ну і, звичайно ж, стовпчики з нержавіючої сталі дозволяють нормально поєднуватися і гармоніювати з практично будь-яким навколишнім інтер'єром або пейзажем.


                                               Мобильные стійки огорожі
            Мобільна стійка огорожі - нове цивілізоване Європейське готове рішення для перекриття пожежного входу або службового, запасного виходу в приміщеннях будь-якої конфігурації. Огородження цієї серії забезпечені системою c витяжними ременями «антіпаніка» з висувною стрічкою. Елегантне доповнення до будь увазі турнікетів, триодов або хвірток. Легко компонуються і є незамінним доповненням до будь-якій системі контролю доступу, як обмежувачі потоку людей, так і як роздільники зон доступу для різних відвідувачів. Стійки з витяжною стрічкою виготовляються з полірованої нержавіючої сталі з матеріалів високої якості (Євро стандарт) кожна деталь стійки упакована в надійну індивідуальну упаковку з картону, мають підстави 350 мм з підвищеною стійкістю при витяжки стрічки не креняться, підстави стійки c гумовою захистом статі, не псують поли не залишають сліди гуми на підлогах, в стійках встановлені витяжні котушки з капронової м'якою стрічкою зазвичай 2,0-2,3 метра - 4 метри, шириною стрічки 5 см -7 см. Висота огороджувальної стійки 1 метр.
            Стрічкові огорожі, стрічкові загорожі, Тенсатор, стовпчики огорожі, канатні огорожі - системи обмеження та напрямку потоку людей широко застосовувані в аеропортах, банках, музеях, кінотеатрах, касах, торговельних центрів, готелів, автосалонах. Наші стрічкові загорожі   з Тенсатор гідно зарекомендували себе в місцях великого скупчення людей. На основі наших стрічкових загороджень з тенсаторной стрічкою можна конструювати всілякі варіанти управління потоками людей. Стійка з тенсатором має хромоване підставу і має вбудовану бабину з стрічкою червоного кольору що забезпечує зручне транспортування стійки до місця призначення і зручне распреденіе потоку людей. Огородження з Тенсатор легко збираються і розбираються в лічені секунди без допомоги фахівців.  

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00