066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Про нас

 

VarimMetAll - С 2006 року наша компанія успішно конкурує на ринку з виготовлення металоконструкцій. За цей час ми придбали велику клієнтську базу як серед приватних забудовників, так і будівельних компаній. З кожним роком вдосконалюючись, ми значно розширили свою матеріально-технічну базу, що дозволяє виконувати найскладніші види зварювальних і монтажних робіт. Своїм клієнтам ми можемо запропонувати широкий асортимент виробів з металу, який включає в себе таку продукцію, як:

 

  • Паркани, огорожі, ворота
  • Навіси, кіоски, альтанки, балкони
  • Ковані меблі, розсувні і звичайні віконні решітки
  • Металеві сходи, перила
  • Меблі для потреб громадського харчування

Якість продукції і вироблених нами робіт

Працюючи більше 7 років, наша компанія має за спиною великий перелік успішно виконаних замовлень різного типу і об'єму. Швидким розвитком компанії сприяли наші висококваліфіковані кадри, відмінна робота відділу закупівель металопрокату і витратних матеріалів, а також компетентність керівництва. При виконанні зварювальних робіт нашими фахівцями використовуються професійні зварювальні апарати, перевірені витратні матеріали, завдяки чому досягаються високі характеристики всіх з'єднань і конструкції в цілому. Контролем якості готових виробів займаються більш досвідчені фахівці, що виключає надходження до замовника продукції низької якості.


Крім зварювальних робіт усіх видів і монтажу металоконструкцій ми пропонуємо фарбування залізних виробів порошкоподібної емаллю. Щоб забезпечити відмінне зчеплення фарби з поверхнею металу її попередньо очищають від різного роду забруднень і корозійних утворень. Процес підготовки основи досить трудомісткий, вимагає певних знань і спеціального інструменту. Порошкова фарба володіє високими експлуатаційними характеристиками, не піддається температурним впливів, не вигорає на сонці, що гарантує її довговічність.


Ціноутворення

Ціна металевої конструкції пропорційно залежить від вартості металопрокату, обсягу і складності робіт, типу зварювання. Ми пропонуємо своїм клієнтам цілком конкурентні ціни, оперативність виконання замовлення, а головне високоякісну продукцію. При необхідності наші фахівці розроблять проект швидкомонтованих будинків виходячи з побажань замовника, після чого майстри компанії втілять його в життя. Приходьте, щоб отримати повну консультацію і дізнатися вартість цікавить конструкції або інших виробів з металу.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00