066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Навіси та козирки виготовлення і монтаж

в Києві і області. Ми працюємо під ключ і завжди дотримуємося терміни.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Навіси та козирки - престижно, зручно, доступно.

 

козирькі Козирки та навіси перетворюють будь-який вхід - в парадний. При цьому, будучи важливим елементом декору, навіси та козирки з полікарбонату виконують і чисто захисні функції.
Наша компанія виготовляє козирки і навіси, головним достоїнством яких є легкість конструкції і простота монтажу, при цьому ми робимо захисні навіси і козирки з різним светопропусканием і зі стовідсотковим захистом від опадів та сонця.


Ми завжди готові розробити проекти козирків і навісів виходячи з архітектурних особливостей будівлі і враховуючи всі Ваші побажання. виготовлення козирків і навісів буде виконано в найкоротші терміни. Доставка, монтаж і установка навісів і козирків також входить в наші послуги.


гражденія Огородження рітуальние, газонні огражденія Форми . Підбираються дизайнером-конструктором до кожного об'єкту індивідуально, з урахуванням загальних архітектурних рішень і необхідних функцій. За бажанням можливе виготовлення нестандартних козирків у вигляді стилізованих предметів будь-якої форми.


Матеріали . Каркас-будь типорозмір металевого профілю. Покрівля - світлопрозорий полікарбонат, сталевий лист, пластик. Забарвлюється в будь-який колір, імпортними або вітчизняними фарбами, тонування плівками Oracal, нанесення міцного порошкового покриття.


Терміни. Від 10 робочих днів, залежно від складності конструкції. При наявності бажання замовника оплачувати скорочення термінів і виробничих сил, час виготовлення може бути скорочено.


Ціни. Орієнтовні, остаточна вартість визначається конструктором після з'ясування всіх деталей за замовленням.

 

Залишити заявку

 

 

 

Металеві навіси і козирки застосовуються для захисту від негоди, козирки яскравого сонячного світла, вітру, вологи та ін Козирки встановлюють над дверними і віконними прорізами житлових, адміністративних та промислових будівель. Застосування навісів дещо ширше. Навіси споруджують: на майданчиках перед входом в будівлі для комфорту мешканців, відвідувачів або співробітників;

На автомобільних парковках,

для захисту машин від сонячного світла, опадів і пилу;

По периметру особняків і коттеджів для створення відкритого, але захищеного від негоди або сонця простору;

Над відкритими басейнами для захисту від пилу та сміття;

 

навес На виробничих територіях в якості відкритих складів для зберігання сировини чи продукції. У всіх випадках найкращим рішенням є металевий навіс. Кращого матеріалу для каркаса ніж металопрокат мабуть не знайти. Для перекриття можуть бути використані самі різні матеріали: синтетичні тканини, стільниковий полікарбонат, ну і звичайно профлист.

 

Все сказане справедливо і для металевих козирків над вікнами і входами. Виготовлення металевих козирків проектує і виробляє на замовлення металеві козирки і навіси всіх призначень. Дизайнери компанії створять елегантну і витончену конструкцію яка прикрасить фасад будівлі і добре впорається з вітровими і сніговими навантаженнями.

 

Окремо варто сказати про кованих козирках і навісах. Сьогодні для їх виготовлення кування практично не використовується. У більшості випадків застосовується металопрокат «офактурених» промисловим способом під ковані вироби. Для з'єднання використовується зварювання і клепка. Зрозуміло наш завод металоконструкцій має все необхідне обладнання, і ви можете замовити нам ці модні вироби.

 

Фахівці нашої компанії виконають для вас весь комплекс робіт по створенню металевих козирків або навісів. На місці установки будуть зроблені виміри, потім, розроблено та узгоджено з вами дизайн-проект, за яким буде виготовлено та змонтовано якісне і довговічне виріб.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00