066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Навіс для автомобіля

Виготовлення та монтаж в Києві та області. Ми працюємо під ключ і завжди дотримуємося терміни.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

НАВІСИ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ


Навес для автомобіля може бути змонтований навіс для автомобіля може бути змонтований впритул до однієї зі стін будинку або розташований незалежно. Навіс для автомобіля - відмінне рішення для тих, хто з якихось причин відмовляється від будівлі гаража.
Також навіс для автомобіля може бути встановлений як доповнення до закритого гаражу і використовуватися у разі, якщо машину потрібно залишити ненадовго. Це заощадить вам дорогоцінні деколи секунди і вбереже вашу машину від дощу і граду. Крім того, навіс для автомобіля буде дуже до речі, якщо до вас в гості приїдуть друзі. У такому випадку додаткове місце для комфортної парковки дуже знадобиться.

 

Залишити заявку

 

Яким буде ваш навіс для автомобіля, ви можете визначити самі. Також ми можемо запропонувати вам на вибір вже розроблені нами варіанти конструкцій. Навіс для автомобіля може мати форму арки, віяла, «будиночка» або іншу, більш складну. Ковані елементи зроблять навіс для автомобіля не просто зручною господарської спорудою, а привабливою частиною ландшафту.
Ступінь закритості навісу також може бути різною

 

. Це може бути тільки верхня панель більш-менш складної форми, яка спирається на міцні опори з металевих труб або профілів. Такий навіс для автомобіля захистить тільки від дощу, снігу і граду не тільки у відносно безвітряну погоду. Монтаж навісів для автомобіля швидкий і простий.


Навіси для автомобілів знайшли широке застосування як у приватних власників, так і для облаштування парковок. Співробітники і відвідувачі вашого офісу будуть вам вдячні за можливість поставити під навіс автомобіль. Особливу популярність в середовищі автовласників навіси набули після ліквідації в багатьох містах «черепашок».
Якщо ви встановили навіс, автомобіль не потрібно буде щодня заганяти на стоянку або в гараж. Крім того, навіси не є нерухомістю ні з юридичної, ні з фактичної точки зору. Вони легко монтуються і при необхідності також вільно переставляються на нове місце.

Навіси для автомобілів у приватного будинку, коттеджу - це не розкіш. Каркасний авто навіс набагато дешевше і швидше побудувати на своїй ділянці, в порівнянні з будівництвом капітального гаража. Якщо у Вас є такий гараж, то наявність автомобільного навісу все одно не завадить. Автонавес обов'язково стане в нагоді для стоянки автомобілів Ваших гостей.

 

Легка металева конструкція навісу з покриттям з полікарбонату надійно захистить ваш авто і автомобілі гостей від дощу, снігу, палючого сонця або падаючої листя, а також приховає їх від сторонніх очей. У більшості випадків ми виконуємо каркас навісів з металу, попередньо прогрунтувати і пофарбованого високоякісними складами. Покриттям автомобільних навісів служить стільниковий або монолітний полікарбонат.

 

Метал і полікарбонат легко гнуться і можуть набувати різні форми. Комбінація таких матеріалів дозволяють створювати незвичайні і складні форми навісів. Особливо це актуально при будівництві нестандартних автомобільних навісів. Зазвичай тип покрівлі навісу визначається виходячи з майданчика будівництва (як правило, вона буває неправильної форми), а також архітектури існуючих будов.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00