066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Металеві сходи -

максимальну зручність, максимальна надійність.

Металеві сходи - максимальну зручність, максимальна надійність.

Виготовлення сходів - процес творчий! При втіленні ідей наші дизайнери враховують головні правила, перевірені часом, для безпечного і зручного пересування по сходинках.


Перше правило: для кожного ступеня потрібно підтримувати точне співвідношення ширини проступи і висоти подступенка.

 

Друге правило: в кожному марші повинно бути не менше трьох і не більше п'ятнадцяти ступенів, інакше підйом по сходах буде віднімати занадто багато сил.


Третє правило: не варто робити нахил маршу крутіше 40 градусів. Так як спускатися сходами доведеться задом наперед, дотримуючись сходових огороджень.


Правило четверте: для сходів, що мають три і більше щаблів, необхідно зробити перила висотою не менше 900 мм.

 

Ви вибираєте надійність, безпеку і   якість, якщо замовляєте виготовлення сходів в нашій компанії.  
  Високопрофесійні фахівці виконають весь цикл робіт, що включає в себе       проектування сходів, виготовлення, доставку та встановлення.


Використовуючи найсучасніше обладнання і тільки високоякісний метал, ми робимо:
  •   зовнішні сходи
  •   горищні сходи
  •   маршові сходи
  •   пожежні драбини
  •   офісні сходи

 

Залишити заявку

 

Гранично малий час виготовлення, чудову якість, відмінний дизайн, а також надійність і розумна ціна - ось головні достоїнства металевих сходів, які виробляє наша компанія.

Металева сходи - конструкція, що володіє масою переваг. По-перше, сходи з металу відрізняються підвищеною надійністю. По-друге, виготовлення металевих сходів займає мінімум часу, а встановлюються вони в лічені дні. По-третє, приваблива і вартість металевих сходів - у порівнянні з дерев'яними конструкціями, сходи металеві обходяться на 10-30% дешевше. Всі металеві сходи можна розділити на дві великі групи - це ковані сходи з металу і зварні конструкції.

 

КОВАНІ СХОДИ ДЛЯ КОТТЕДЖЕЙ

Так само, як і всі сходи металеві, ковані сходи для коттеджів, офісів та інших об'єктів, підкуповують унікальною надійністю. Однак міцність - далеко не єдина перевага, яким володіє кожна ковані сходи, виготовлена за індивідуальним замовленням. Сходи ковані - це, перш за все, оригінальний дизайн і неповторний стиль. Природно, ковані сходи набагато привабливіше, ніж металева сходи зварного типу. Єдиним мінусом, яким володіють сходи ковані, є їх ціна.


ЗВАРНІ СХОДИ З МЕТАЛУ

Сходи з металу зварного типу - це велике поле діяльності для дизайнера. Виготовлення металевих сходів припускає застосування широкої гами оздоблювальних матеріалів (дерева, скла та ін.), За допомогою яких конструкція ідеально вписується в будь-який дизайн. Металеві гвинтові сходи зі сходами з деревини гармонують з класичним стилем приміщень, металеві сходи з елементами з органічного скла - з сучасними інтер'єрами. Крім того, виготовлення металевих сходів вимагає мінімум часу.

 

металеві гвинтові сходи

Металеві сходи даного типу вдало використовуються в тому випадку, якщо існує проблема обмеженого простору. Металеві гвинтові сходи займають мінімум місця, тому їх споруду можливо практично в будь-яких умовах. Необхідно відзначити, що гвинтові сходи металева може бути виготовлена двома способами. Перший з них сходи (метал) зі стійкою посередині. Другий - металеві сходи з шахтою. Вибрати оптимальний варіант конструкції вам допоможе наш консультант.

 

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ СХОДИ З МЕТАЛУ?

 

У цілому сходи металева не відрізняється високою вартістю. Проте виготовлення сходи з металу за різними технологіями і з застосуванням різноманітних матеріалів має свої особливості. Відповідно, в залежності від цього може змінюватися і вартість металевих сходів. Так, наприклад, сходи ковані коштуватимуть дорожче, ніж замовлення металевих сходів зварного типу. Просте виготовлення сходів (метал без обшивки) обійдеться в меншу суму, ніж проектування металевих сходів з дерев'яними ступенями з наступним монтажем конструкції на об'єкті.

 

Тому, для того, щоб дізнатися точні ціни на виготовлення металевих сходів в Києві і області, краще зв'язатися з нашим менеджером. В ході бесіди ви зможете зрозуміти, чим відрізняються сходи ковані від звареної конструкції «сходи метал» і з'ясувати інші нюанси для того, щоб справити осмислений замовлення металевих сходів в Києві.

 

Бажаєте замовити ковані сходи для коттеджів, оформити заявку на проектування металевих сходів або призвести замовлення металевих сходів в Києві зварного типу? Виготовлення сходів (метал, дерево, кування) можна провести по телефону або за допомогою спеціальної форми на нашому сайті.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00