066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Виготовлення мангалів за індивідуальними дизайнами

в Києві і області. Ми працюємо під ключ і завжди дотримуємося терміни.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

 

Приємно посидіти в саду в очікуванні шашлику або барбекю. Неповторний аромат смажиться м'яса легко увійде в букет відчуттів, якщо око радуватимуть ковані мангал або решітка для барбекю. До речі, ці вироби можуть стати хорошим подарунком.


При цьому, візерунок на кованому мангалі, його стиль, може в точності повторювати стиль, наявну на ділянці, садові меблі, чи інші предмети екстер'єру. Найпростіший, невеликий кований мангал, або навпаки, розкішний індивідуальний - невід'ємна частина саду.


Так само для рибалок і мисливців раді запропонувати якісний мобільний похідний набір «Мангал і коптильня». У комплекті є все, що може стане на природі для приготування багатьох традиційних страв.


1.Мангал складаний.
2.Коптільня.
3.Комплект шампурів.
4.Сеточка для барбекю.
5.Котелок.
6.Держатель для казанка.

 

Залишити заявку

 

Найпростіше споруда, придатне для смаження м'яса і варіння юшки і плову це дві цеглини, поставлені на ребро паралельно один одному на відстані 20 - 30 см. на утрамбованої майданчику. На них можна покласти шампури, решітку для гриля, поставити казанок. Однак це "споруда" має ряд істотних недоліків. Процес приготування їжі відбувається занадто близько до землі, із за цього доводиться працювати під нахилом, все сміття вітер несе на Ваш шашлик. Дрова погано горять, так як немає доступу повітря знизу. Інтенсивність горіння неможливо регулювати.


Від цих бід рятує найпростіший металевий мангал на ніжках. Він повинен мати невелику (15-20 см.) глибину, зверху - пристосування для укладання шампурів, решітки, вертіла або важкого котла.


Кращий подарунок заможному естетові - кований мангал .

 

Якщо ви знайшли нав за цими словами в пошуку знижка 5%

альтанки з мангалом | купити мангал | мангали для дачі | мангал з дахом | мангали з металу | барбекю мангали | ковані мангали | мангал коптильня | гриль мангал | мангал ціна

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00