066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Альтанка - затишне місце для відпочинку

 

На дачі або в саду біля будинку, місцем збору рідних і друзів, або просто місце для усамітнення, є альтанка.
На лавочках всередині неї можна славно проводити час за чашкою чаю або цікавою книгою. Найчастіше поруч з альтанкою, або навіть в ній самій, встановлюють мангал або барбекю.


Альтанка може бути місцем споглядання красот пейзажу і стояти на відкритому просторі, а може перебувати в глибині саду і бути відокремленим місцем.


Але це не тільки приємне місце для відпочинку, а ще і яскравий архітектурний елемент будь-якого саду або парку.
Форма альтанки обмежується лише фантазією архітектора і кількістю грошей, виділених вами на це.

 

Залишити заявку

 

Хочете зробити свій сад неповторним?

Встановіть у ньому альтанку, і не просту дерев'яну, яка з часом покосилися, втратить свій зовнішній вигляд, а ковану, з елементами художньої ковки, яким не страшні зміни погоди і хід часу. Чудовий малюнок, обраний на ваш смак, прикрасить її стіни, стелю і перила, дивовижні вигини будуть захоплювати не тільки вас, але кілька поколінь ваших нащадків.


Вироби художньої ковки виготовляються на замовлення, як за готовими ескізами, так і за індивідуальними проектами з урахуванням усіх вимог замовника. На додаток до кованої альтанці можна замовити ліхтар з тими ж фрагментами малюнка, що і альтанка, і встановити його за допомогою кронштейнів, наприклад на стіні будинку або при вході біля хвіртки.


Кожен предмет художнього кування - як правило, неповторно, так як роботи над виробом виконуються практично вручну. За кілька століть існування даного ремесла майже нічого не змінилося в роботі коваля - щипці, ковадло, правда молот став використовуватися механічний, так що, замовляючи альтанку або інші предмети створені за допомогою художнього кування задумайтеся, може в подібній альтанці пару століть тому сидів небудь вельможа.

Ковані альтанки - є прекрасним місцем для збору друзів і рідних на свіжому повітрі. Альтанки здатна перетворити вигляд вашого саду, дачі або заміського ділянки. Поставлена біля будинку або в саду, вона буде служити хорошим місцем відпочинку для ваших гостей. Елегантні кування альтанки з металу від висококваліфікованих фахівців компанії виготовляються з якісного матеріалу. Вони захистять вас в літню негоду, перебуваючи в них ви можете приймати легкий вечірній вечерю, пити чай або читати книжку.

 

Дуже часто поряд з кованої альтанкою або навіть в ній самій встановлюють мангал. Кований метал не схильний до горіння, тому ваш відпочинок буде організований надійним чином, а ваші садові рослини залишаться захищеними від пожежі. Ковані альтанки можуть являти собою гарний елемент дизайну ваших володінь. У нашій компанії ви можете вибрати те, що найбільш підходить вашому задуму. Ми вважаємо за необхідне забезпечити індивідуальний підхід до кожного замовника нашої фірми. Різноманітні ковані малюнки, а також оригінальний мангал, підкреслять ваше індивідуальне відчуття смаку, що буде гідно відмічено навіть самим майстерним цінителям кованого художества. Величезний вибір зборів, огорож, мангалів, шампурів, різноманітні ковані альтанки, які ви можете замовити у нас, привнесуть унікальну частинку в світ вашого відпочинку, стануть прекрасних відображенням витонченого почуття елегантності у поєднанні з надійною міцністю.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00