066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Швидкомонтовані модульні будівлі - правильне рішення,
вдалий вибір.

Модульні будівлі виготовлені компанією Диаком користуються великим попитом на ринку будівельних послуг, завдяки своєму винятковому поєднанню одночасно чудових технічних параметрів і простоти Модульні будівлі в установці. Гармонійна система модульного будівлі з недоргоіх блок контейнерів дозволяє організувати практично будь-яке планування приміщення, аж до проектування двох-поверхових будівель. Таким чином, сфера експлуатації будівель збільшується в рази, не втрачаючи при цьому окремих аспектів через можливі невідповідностей вимогам до будівлі.

 

Наша компанія займається проектуванням, виготовленням, продажем і установкою будівель модульного типу вже протягом довгих років, тому замовляючи їх у нас, Ви можете точно бути впевнені не тільки в якості придбаних блоків, але і в їх точній відповідності Вашим уявленням і побажанням про майбутньої конструкції модульного будівлі.

 

Швидкомонтовані модульні будівлі - це прекрасне рішення всіх Ваших проблем, якщо Вам потрібно в найкоротші терміни облаштувати:

 • Розміщення будівельників на великих об'єктах, розташованих далеко від економічних, транспортних і житлових центрів.
 • Необхідна офісні, торгово-розважальне або інше приміщення для ділових цілей.
 • Зведення тимчасового житлового приміщення без масштабних витрат на матеріали, час і необхідного штату робітників.
 • Будинки в кілька поверхів істотна економія місця і грошей. І багато чого іншого!

Доставка і монтаж зазвичай займає не більше кількох днів з моменту оформлення договору, тому ми можемо задовольнити навіть найвибагливіших і вимогливих покупців, яким блочно-модульні будівлі потрібні терміново.

 

Залишити заявку

 

Переваги швидкомонтованих модульних будівель.

швидко будівлі РПК «Модуль» мають ряд незаперечних переваг перед капітальними будівлями:

 • економічність;
 • простий монтаж і швидка збірка комплексу;
 • функціональність і комфортні умови для проживання і роботи;
 • естетичний зовнішній вигляд модульних будівель;
 • надійність і довговічність.

Економічність

Найпоширеніша сфера діяльності людини, де застосовуються швидкобудуюємі будівлі - це будівництво, промисловість і видобуток корисних копалин. Безсумнівною перевагою наших модульних будівель є їх низька вартість. Завдяки легкому і надійному несучого каркасу швидкомонтованих будинків, можна значно знизити витрати на підготовку фундаменту.

У нашій компанії ви можете купити модульні будівлі, які мають внутрішню обробку приміщень, що вкрай актуально і вигідно замовнику, який не розташовує бюджетними коштами на будівництво та зведення капітальної будівлі або споруди. Ціна на модульні будівлі залежить від багатьох факторів:

 • матеріали;
 • площа комплексу;
 • обсяг замовлення і багато іншого.

 

Простий монтаж і швидка збірка модульних будівель

Наявність власної виробничої бази, команди висококваліфікованих фахівців і багаторічного досвіду, дозволяє нам у найкоротші терміни спроектувати, виготовити, доставити і змонтувати повнокомплектне модульний будинок. Модульні будівлі невеликих розмірів наші фахівці можуть зібрати за лічені дні, а в разі потреби швидко розібрати і перевести модульні будівлі на нове місце дислокації.

 

Комфорт і функціональність

Модульні будівлі відрізняються не тільки своєю економічністю, а й багатофункціональністю. Залежно від свого основного призначення, швидкобудуюємі будівлі можуть бути укомплектовані всім необхідним:

 • інженерними централізованими або автономними комунікаціями;
 • системою вентиляції;
 • сантехнічним обладнанням та ін

Що стосується варіантів планування модульних будівель, то вони майже безмежні. Крім того наші швидкобудуюємі будівлі володіють високим ступенем теплоізоляції, завдяки використанню при виготовленні модульних будівель сендвіч панелей.

 

Естетичний зовнішній вигляд

Внутрішня і зовнішня обробка швидкомонтованих будинків відповідає всім вимогам і стандартам, і виконана з якісних і надійних матеріалів, вибір яких ми надаємо замовнику на стадії проектування модульного будівлі. Ви можете придбати в нашій компанії швидкобудуюємі будівлі, виготовлені за готовим стандартним проектам і всього лише доповнити їх необхідними елементами.

 

Надійність і довговічність

Міцний несучий металевий каркас швидкомонтованих будинків розрахований на високі навантаження в ході експлуатації. На всю нашу продукцію ми даємо гарантію і надаємо відповідні сертифікати якості.

Завдяки всього вищепереліченого, ставати зрозуміло, чому сьогодні швидкобудуюємі будівлі отримали велике поширення в різних сферах життєдіяльності людини.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00