066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Доступність, якість та індивідуальний підхід - три основні складові нашої компанії!


Замовляючи битовку або торговий павільйон в нашій компанії, Ви отримуєте виріб "ПІД КЛЮЧ". Починаючи з складання дизайн проекту і закінчуючи доставкою та монтажем. Крім того, протягом всієї експлуатації об'єкта, здійснюємо повне його як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування.

Ось вже більше 10 років наше компанія займається виробництвом торгових павільйонів , постів охорони , автобусних зупинок , будівельних побутівок та інших металоконструкцій.

 

Проектування та виготовлення металоконструкцій виробляється як за типовими проектами, так і за розмірами та ескізами замовника.

 

Швидкомонтовані мобільні будівлі зустрічаються в різних варіаціях, але найбільш відомими і затребуваними можна назвати битовки , блок-контейнери і торгові кіоски . І для кожного з них існують характерні особливості виробництва .

Сучасні побутові модулі або битовки бувають металевими і дерев'яними. Металеві побутівки виготовляються з профнастилу, товщина якого визначає захист від злому конструкції, але не впливає на її стійкість до кліматичних впливів. Металеві побутівки важче і дорожче дерев'яних, але вони і міцніше. Що стосується дерев'яних збірно-розбірних побутівок, вони більш легкі і недорогі, їх можна доставити на місце а розібраному чи зібраному вигляді. І металеві, і дерев'яні побутівки оснащуються електропроводкою і освітленням. При виготовленні будь побутівки можна спланувати її розмір, розташування вікон і дверей.

 

Від битовки контейнери , відрізняються мало - блок-контейнери можна використовувати як самостійне модульний будинок і як частина бистровозводімого модульного будівлі висотою до трьох поверхів. Блок-контейнери виготовляються з профнастилу, як і металеві побутівки, але при цьому є їх полегшеним і більш зручним варіантом. Завдяки зручній формі, їх легко транспортувати і комплектувати в більш об'ємний будинок. Будівельні контейнери можуть оснащуватися утеплювачем, електропроводкою і освітленням.

 

Ми виготовляє торгові кіоски переважно з металевого каркаса і профнастилу. Наші торговельні кіоски оснащуються вітринами, прилавками, електропроводкою і освітленням. Готові торгові кіоски варіюються за розмірами і призначенням - від самих скромних з невеликим віконцем до ефектних з широкими вітринами. Досить часто торгові кіоски виготовляють за індивідуальним проектом, що робить торгову точку більш конкурентоспроможною. До того ж, кожному товару необхідні спеціальні умови.

 

Внутрішнє утеплення та облаштування будь-якого мобільного будівлі здійснюється відповідно до його призначення чи побажаннями клієнта.

 

Про якість наших виробів говорить той факт, що кожен третій Клієнт звертається до нас знову, багато приходять за рекомендацією своїх знайомих і партнерів!

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00