066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Літні кафе і тентові накриття - легкість, зручність, якість.


Сьогодні, мобільні тентові конструкції використовуються для зведення павільйонів, літніх кафе, тентових укриттів і навіть концертних майданчиків.


Швидкомонтовані конструкції складаються із збірно-розбірного каркаса і тентової тканини. Каркас являє собою металеву збірно-розбірну конструкцію, спроектовану з урахуванням максимальних робочих навантажень і відповідає всім запропонованим нормам безпеки.
Тентова тканина володіє унікальною міцність і зносостійкість, а температурний режим експлуатації від - 55С до + 60С.


Для виготовлення каркасно-тентових конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний метал, що гарантує довговічність і міцність конструкцій.

 

Наші технічні можливості дозволяють виготовити будь-які необхідні каркасно-тентові вироби, а проект літнього кафе або павільйону буде розроблений нашими фахівцями виходячи з Ваших вимог і побажань.
Ми виготовимо
         •    літні кафе
         •    літні веранди
         •    тенти альтанки
         •    тентові павільйони
         •    тентові укриття
         •    тенти кемпінгові
         •    шатри павільйони
         •    автомобільні тенти
ми гарантуємо відмінну якість виробів і виконання замовлення в гранично короткі терміни.

 

Залишити заявку

 

Наші готові проекти:

Літні кафе. Про міську романтику і вигідному вкладенні коштів

 

Літні кафе - це саме втілення міської романтики і поезії, улюблений дозвілля городян у теплу пору року. Як прекрасно сидіти за чашкою кави і насолоджуватися шелестом буйної зелені, при цьому сховавшись в тіні маркізи (навісу) від жаркого літнього сонця! Або за келихом вина милуватися вечірніми вогнями над остигають, нагрітими денним сонцем тротуарами ...

Уявити собі місто без літніх кафе, вуличних майданчиків, літніх кафе-ресторанів або барів абсолютно неможливо. Більш ніж очевидно - дані зони є місцями підвищеної привабливості для відпочинку в теплу пору, а отже, приносять значний прибуток , окупається початкові вкладення в зведення даного літнього кафе в лічені тижні. Однак перед тим чи іншим організатором постає кілька найважливіших завдань, головна з яких звичайно пов'язана з мінімізацією витрат і можливістю окупити вкладення вже в найближчій перспективі . Саме з глибоким розумінням цих проблем, ми формуємо свої пропозиції в цьому напрямку, керуючись при цьому європейським досвідом по організації літніх кафе і предовгих нашим клієнтам цілий спектр різноманітних рішень не потребують значних вкладень.

 

Слова по яким нас найчастіше знаходять:

літнє кафе побудувати, літні майданчики для кафе, літні кафе ціни, літні кафе виготовлення, тенти для літніх кафе, літні кафе павільйони, плівка для літнього кафе, тентові накриття

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00