066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Коване дзеркало (ковані оправа для дзеркала)

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

 

Сьогодні складно уявити, як би ми жили без дзеркал. А між тим вони були не завжди. Найпершим дзеркалом стало всього-навсього відображення у воді. Це примітивне винахід став поштовхом для подальших знахідок. Через деякий час людство стало використовувати ретельно відполіровану бронзову поверхню в якості дзеркала. Сучасне дзеркало - це результат довгих дослідів і праць. Воно не просто виконує свою основну функцію, але прикрашає кімнату. Буває, що дзеркало здобувається тільки для прикраси інтер'єру. Елемент, який відрізняє будь-яке дзеркало - це рама. Якщо ви хочете підкреслити свій смак, то замовте ковану оправу для дзеркала. Це кращий показник аристократизму й витонченості. Але кована рама - це не тільки гарне доповнення дзеркала, а й захист на довгі роки.

Залишити заявку

 

Коване дзеркало (ковані оправа для дзеркала) може бути двох видів: настінне і підлогове. І те й інше служить різним цілям. Підлогове дзеркало, виконане з застосуванням художнього кування, служить прекрасним прикрасою кімнати, причому абсолютно самостійним. Сучасний інтер'єр припускає прямокутну форму дзеркала. Для того, щоб підкреслити витонченість кімнати, ідеально підходить овал.

Ковані настінні дзеркала виглядають легко і не відволікають всю увагу на себе. Завдяки цьому їх можна повісити в будь-який, навіть самої маленької кімнаті. Особливо гарно виглядатиме кімната, в якій прекрасно поєднуються кілька кованих предметів. Наприклад, спальня з кованої ліжком, дзеркалом і люстрою буде ідеальним доказом вашого смаку.
X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00