066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Кована вивіска Виготовлення та монтаж

в Києві і області. Ми працюємо під ключ і завжди дотримуємося терміни.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Ковані вивіска - тактовна і доречна реклама

 

Кованая вивеска Уміло зроблена кована вивіска здатна нести всю інформацію про Ваш бізнес, причому зробить це вона тактовно і ненав'язливо. Так, що потенційний клієнт вважатиме, що прийняте ним рішення про покупку товару або про укладення контракту продиктовано його власним позитивним думкою про компанії. Господар фірми, що замовив красивий кований кронштейн для вивіски і запропонував на огляд відвідувачам оригінальний і запам'ятовується логотип, може розраховувати на те, що до нього будуть ставитися як до расчетливому, розумному маркетологу, а не як до крикливому базарному торговцю.

 

Ковані вивіску, що містить в собі красиво подане назва фірми, основні дані про специфіку і послугах, які може отримати клієнт, - це приклад грамотно організованою вуличної реклами, не спотворює навколишній міський простір і не дратівної жителів. Тому інформація з вивіски набагато ефективніше впливає на підсвідомість потенційних покупців, що робить весь бізнес більш успішним.

 

Способів організації інформації за допомогою кованої вивіски безліч. Це може бути:

  • єдина, красиво оформлена металева пластина з написом;
  • окремо стоять ковані букви;
  • логотип компанії.

 

Якщо будівля фірми невеликої поверховості, то можливо розташувати її навіть на зрізі даху, головне, щоб вона була добре видна і надійно закріплена. Дуже естетично виглядає кована вивіска на окремому кронштейні, виконаному в єдиному стилі з самої вивіскою.

 

 

Ковані вивіски завжди виглядають дуже оригінально і зазивающе. Коли ми бачимо ковану вивіску, мимоволі уявляємо старий середньовічне містечко. Кованої вивіскою може бути прикрашений магазин або офіс зовсім будь-якого призначення. Це може бути оптика, булочна, ресторан, кабінет нотаріуса і так далі. Ковані вивіски говорять про благородній вишуканому смаку господаря і обіцяють приємний інтер'єр.


Наші майстри можуть виготовити ковану вивіску будь-якого дизайну і розміру. Це можуть бути ажурні ковані вивіски або більш сучасні варіанти. Ми підберемо ковану вивіску у відповідність з поставленим завданням. З нашими кованими вивісками Ваш магазин або офіс буде видно здалеку. А якщо об'єднати в єдиному ансамблі ковану вивіску, ковану сходи, ковані ворота або ліхтар, вийде просто прекрасне поєднання.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00