066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Набір для каміну виготовлення і монтаж

в Києві і області. Ми працюємо під ключ і завжди дотримуємося терміни.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

 

Набір для каміна - це стильне рішення по догляду за каміном, вони бувають в різних стилях оформлення, в різних кольорах: бронза , антична бронза , античне срібло, латунь, хром, чорна латунь.

 

Всі камінні набори складаються з 3-4 предметів: кочерга, совок, віник, Шипці.

Цей аксесуар не тільки прикрасить камін своєю витонченістю і , але і принесе користь за догляду за ним, і перетворить догляд в задоволення.

 

До набору камінних аксесуарів всі підходять по-різному: комусь достатньо обзавестися кочергою і совком, виконавши програму-мінімум, хтось здобуває повний комплект необхідних предметів. Тим часом оптимальний камінний набір інструментів може включати три-чотири найменування - це: дровница, камінна решітка, кочерга, совок і щітка.

 

Залишити заявку

 

Ковані камінні приналежності

 

Наявність в будинку каміна - це завжди тепло і комфорт. Камін створює особливу атмосферу затишку.

Щоб Ваш камін виглядав більш привабливо, його можна прикрасити декоративною кованою решіткою. Ковані решітки надають камінам благородний і закінчений вигляд і служать додатковим захисним елементом. Ковані екрани для камінів захищають підлогу приміщення від попадання іскор від палаючого полум'я. Особливим шармом володіють ковані аксесуари для камінів. Такі декоративні елементи, як ковані решітки та екрани для камінів, можуть бути виготовлені за індивідуально розробленим ескізами. Ми також виготовимо для Вас різні приналежності для камінів - кошики для дров, камінні щипці та інші аксесуари. Приналежності для камінів, витримані в одному стилі, чудово доповнюють камінний зал.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00