066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

Кована арка виготовлення і монтаж

в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

 

Якщо Ви вирішили купити ковану арку, наші професіонали-дизайнери допоможуть Вам визначитися зі стилем. Вибір доступних можливостей Вас приємно вразить:

  • готика;
  • авангард;
  • бароко;
  • рококо;
  • мінімалізм;
  • класицизм.

 

Ваша кована арка буде неповторною, так як кількість декоративних елементів не обмежена.

 

Залишити заявку

 

 

Що таке ковані арки і навіщо вони потрібні? Безпосередньо аркою називають з'єднувальний отвір, що має відкриту форму. Основна роль арки - з'єднання частин простору між собою. Широко використовується кована арка для оформлення ландшафту, наприклад, в саду, в парках і т.д. Причому, виконувати вона може як тільки декоративну, так і практичну функцію.


Найбільш відповідний для виготовлення арок матеріал - метал. По-перше, метал непримиренно міцний, по-друге, невимовно красивий (звичайно, якщо його належним чином обробити). Саме тому ми рекомендуємо ковані арки. Унікальність кованих арок полягає в їх здатності перевтілюватися і підлаштовуватися під будь-який ландшафт. Така арка може прикрасити будь-який сад. В оформленні кованої арки можна використовувати самі різні декоративні елементи: від простих геометричних до складних рослинних. Вибір варіанту оформлення арки залежить від стилю, який Ви надаєте перевагу. Це може бути традиційна класика, екстравагантний модерн або сучасний хай тек. Кована арка - виріб для використання на відкритому повітрі. Саме тому металу потрібна додаткова обробка поверхні проти корозії. Зазвичай, метал піддають цинкуванню. Завдяки такій обробці, зовнішній вигляд і механічні властивості кованої арки залишаться незмінними протягом тривалого терміну. Ковані арки можуть служити не тільки прикрасою, але виконувати певні просторові завдання. Наприклад, за допомогою арки можна створити видимість коридору, подовжуючи, тим самим простір, і, акцентуючи увагу на певних елементах саду.


Ковані арки чудово поєднуватимуться з іншими кованими виробами ландшафту: кованими містками, альтанками, лавками і т.д. Таке чудове поєднання додасть Вашому саду неповторний антураж і оригінальність. Можливо виготовити ковані арки будь-якого размера6 від мініатюрних до монументальних. Крім приватних володінь, арки широко використовують у міському ландшафті. За допомогою арки можна оформити вхід, з'єднати дві будови між собою, візуально зробивши їх єдиним цілим. Кована арка, безумовно, задасть стиль архітектурної споруди, виділивши її на загальному тлі.


Замовити ковану арку Ви можете у нас. Наші майстри виконають Ваше замовлення в найкоротші терміни, якісно і недорого. Ви можете не турбуватися про якість виробів, про це подбаємо ми.

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00