066 709-68-00

067 681-83-85

063 715-41-27

044 227-16-31

Замовити дзвінок

 

 

 

 

металлоизделия и металлокострукции

Изготовление и монтаж в Киеве и области. Мы работаем под ключ и всегда соблюдаем сроки.

Відвідувачі сайту отримують безкоштовно:

Детальний кошторис Консультація майстра Виклик замірника

Мобільна автомийка

 

Автомийка під ключ - готовий бізнес, з мінімумом підводних каменів, і з високою рентабельністю. Грамотно розташована мийка, може приносити дохід, порівнянний з бізнесом, що вимагає великих витрат на входження. Точно підібране обладнання для автомийки - гарантія її довговічності і надійності, однак не варто забувати і про автошампуні, поліролі, та іншу автохімію. Комплексний підхід до обладнанню для автомийки дозволить вам швидко і без ризику почати свою справу, або зміцнити ваші існуючі позиції в цілому.

 

Мобільна автомийка?

Мобільна автомийка допускає вам вибрати оптимальне місце для її розміщення, оскільки в разі місця, що не виправдав ваші очікування - ви завжди можете перевезти мийку в будь-яке інше доступне місце, і спробувати удачу в іншому місці. А удача буде. За нещодавно проведеним дослідженням, попит водіїв, бажаючих помити свої машини задоволений всього на 30%, а це значить, що мийний бізнес має потенціал зростання більш ніж удвічі. Узгодити мобільну автомийку набагато простіше, оскільки вона не є об'єктом капітального будівництва. В свою чергу мобільність автомийки - це страховка від підвищення цін на оренду землі, приймати які ви зобов'язані, якщо йдеться про капітальне будівництво (не прощає ж з автомийних бізнесом).

 

Автономна автомийка?

Автономна автомийка , не вимагає підключення до каналізації, водопостачання, електрики. Автономна автомийка зберігаючи всі переваги, властиві звичайним автомийкам, додає до них повну мобільність і незалежність, дозволяючи вам розмістити її на будь-якому відповідному ділянці грунту, не думаючи про підводі комунікацій. Оскільки, працюючи по замкнутому циклу водооборота - не вимагає очищення стічних вод , а як наслідок і очисних споруд .

 

Залишити заявку

 

однопостовими мийка

 

Оптимальний вибір для початку автомийного бізнесу. Такий варіант дозволить вам з мінімальними витратами організувати собі дохідний бізнес. Необхідна площадка землі 12х5 м.

Ціна: 16 000 $

 

Замовити

двохпостові автомийка

 

Забезпечує вам подвійну пропускну здатність, дозволяючи не втрачати клієнтів, які очікують черги. Необхідна площадка землі 12х10 м.

Ціна: 25 000 $

 

Замовити

двохпостові автомийка з магазином

 

Є комплексом, що дозволяє крім мийки машин, запропонувати додатково послуги шиномонтажу, хімчистки, магазина, або навіть міні-кафе. Необхідна площадка землі 12х15 м.

Ціна: 30 000 $

 

Замовити

однопостовими мийка для вантажних авто

 

Вантажний варіант нашого мийного комплексу дозволить вам крім легкового автопарку обслуговувати вантажівки, автобуси, фури та цистерни. Розмір майданчика 5х15 м.

Ціна: 22 000 $

 

Замовити

Автосервіс під ключ

 

Повністю укомплектований всім необхідним автосервіс, призначений для робіт легкого та середнього ступеня складності. Варіанти комплектації обмовляються додатково.

Ціна: 14 000 $

 

Замовити

Мобільний автообслужующій комплекс

 

Найефективніший при правильному підході бізнес, де суміжні структури вигідно доповнюють один одного. Автомийка, автосервіс і магазин відмінний симбіоз бізнесу. Ми також виконуємо індивідуальні проекти і можемо реалізувати практично будь-які ваші ідеї.


Ціна: залежить від комплектації

 

Замовити

Фото галерея:

 

X

Заповніть форму замовлення натисніть кнопку відправити:

* поля обов'язкові для заповнення

Коментар до замовлення:


перевірочний код:

Протягом 1:00* після подачі заявки з вами зв'яжемося наш співробітник.
* обробка замовлень виконуется в робочий час:
ПН - СБ с 9:00 до 21:00